Druk Fleksograficzny

Oferujemy druk etykiet samoprzylepnych kolorowych, oraz czystych, niezadrukowanych, przeznaczonych do wszelkiego zastosowania – do produktów spożywczych, chemicznych czy przemysłowych, po etykiety transportowe.

Etykiety drukowane są na różnych rodzajach podłoża samoprzylepnego (papier lub folia), w zależności od potrzeb naszych klientów.

Oprócz doboru rodzaju podłoża klient może również dokonać wyboru rodzaju kleju występującego w etykiecie, szczególnie gdy wykorzystywane one będą w nietypowych lub trudnych warunkach, gdy liczy się trwałość kleju, odporność na warunki atmosferyczne lub tolerancja etykiety na nagłe lub duże zmiany zakresu temperatur w jakich jest wykorzystywana.

Etykiety drukujemy przy użyciu ekologicznych i certyfikowanych przez producenta farb wodnych, co sprawia, że możliwe jest ich stosowanie w oznakowywaniu produktów spożywczych oraz produktów użytkowanych przez dzieci.

Znajdują zastosowanie w w biurze, handlu, magazynowaniu i spedycji, opiece zdrowotnej oraz w zastosowaniach domowych – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest przekaz informacji.

Można je stosować jako:

  • etykiety wagowe
  • etykiety na kody kreskowe
  • etykiety pocztowe
  • etykiety magazynowe

Do produkcji etykiet blanco używamy rozmaitych tworzyw, wedle zapotrzebowania klienta – papieru, folii z tworzyw sztucznych PP, PE i PVC, papieru termicznego bez powłoki ochronnej. Etykiety konfekcjonowane są na rolkach, istnieje możliwość wyboru szerokości gilzy oraz ilości etykiet na rolce.